Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Powiat Żniński
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Redakcja

# Imię i nazwisko Telefon Fax e-mail
1 Leszek Tracki - Administrator 52 30 31 100 wew. 28 +48 52 30 31 302 adm@znin.pl
2 Robert Frydryszek 52 303 11 00 w.54 +48 52 30 31 302 radapowiatu@znin.pl
3 Izabela Jabłońska 52 303 11 00 w.58 i.jablonska@znin.pl
4 Elżbieta Daroń 52 303 11 00 w.15 fn@znin.pl
5 Joanna Narożniak-Zygaj 52 303 11 00 w.57 zo@znin.pl
6 Rafał Burchardt 52 303 11 00 w.26 rejestracja10@znin.pl
7 Agnieszka Komar 52 303 11 00 geolog@znin.pl
8 Agnieszka Frydryszek 52 303 11 00 wew.38 +48 52 303 13 02 kadry@znin.pl
9 Małgorzata Konecka 52 30 31 100 wew. 12 architektura@znin.pl
10 Mateusz Baczyński 52 30 31 100 wew. 34 urbanistyka@znin.pl
11 Joanna Obiała 52 303 11 00 wew.53 j.obiala@znin.pl
12 Alicja Dąbrowska 52 30 31 100 wew. 27 +48 52 30 31 302 dabrowska.ua@znin.pl
13 Jerzy Bartczak 52 30 31 100 wew. 27 ua@znin.pl
14 Sławomira Nowakowska 52 303 11 00 wew.63 s.nowakowska@znin.pl
15 Jarosław Ławiński 52 303 11 00 wew.57 czk@znin.pl
16 Monika Kończal 52 30 31 100 wew. 62 m.konczal@znin.pl
17 Monika Andruszkiewicz 52 30 31 100 wew. 21 m.andruszkiewicz@znin.pl
18 Wiesław Rumel 52 303 11 00 srodowisko@znin.pl
19 Klaudia Rossa k.rossa@znin.pl
20 Kamil Ziółkowski k.ziolkowski@znin.pl
21 Paulina Zawadzka p.zawadzka @ znin.pl
22 Karol Królikowski k.krolikowski@znin.pl
23 Izabela Gronet konsument@znin.pl
24 Monika Sypniewska m.sypniewska@znin.pl
25 August Rymer a.rymer@ znin.pl
26 Karolina Kawczyńska k.kawczynska@znin.pl
27 Szymon Leszczyński 52 303 11 00 w.44 leszczynski.os@znin.pl
28 Izabela Gwit i.gwit@ znin.pl
29 Karolina Makowiecka k.makowiecka@ znin.pl
30 Paulina Maciejewska brz@znin.pl