System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.
eBoi
Jak załatwić sprawę?
eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.
Ewidencja stowarzyszeń zarejestrowanych w KRS, terenowe jednostki stowarzyszeń z terenu Powiatu Żnińskiego
Stowarzyszenia zarejestrowane w KRS
Nazwa stowarzyszenia
|
Osoby uoważnione do reprezentowania
|
Adres do korespondencji
|
Uwagi |
---|---|---|---|
Gąsawski Związek Wędkarski
|
Wojcieszak Marian - prezes,
Książkiewicz Maciej - v-ce prezes,
Strzemkowski Dariusz - skarbnik
Szmańkowski Krzysztof - sekretarz
Banasik Andrzej - członek
Krysztofiak Czesław - członek
Wojcieszak Tomasz - członek
Langowski Maciej - członek
Gaczkowski Ryszard - członek
|
Ul. Żnińska 19
88 - 410 Gąsawa,
Kor.
Marcinkowo Górne 12a/6 88-410 Gąsawa
|
|
Pałuckie Stowarzyszenie Paralotniarzy w Żninie -likwidacja
|
Ryszard Kwiatkowski-prezes
Pawlicki Andrzej -v-ce prezes
Szymoniak Romuald - skarbnik
|
Ul. B. Śmiałego 9
88 - 400 Żnin
|
|
Regionalna Orkiestra „Kujawy” w Piechcinie
|
Sławomir Zelek - prezes,
Piotr Barczak - z-ca prezesa, kapelmistrz,
Lilia Markowska-Kocik-- sekretarz,
Magdalena Żuchowska - skarbnik,
Jacek Lewandowski - gospodarz
Mirosław Marciniak - członek
|
Ul. Radłowska 4
88 - 192 Piechcin,
Kor.
Ul. Barcińska 42
88-170 Pakość
|
|
Związek Wędkarski „Wielkopolanin” w Janowcu Wlkp.
|
Wiktor Mróz -prezes(30-23-842)
Spychała Paweł - v-ce prezes
Bogucki Łukasz - sekretarz,
Mikołajczak Marek - skarbnik,
Kuster Roman - gospodarz,
Eichsteadt Marian - członek,
Guźliński Rafał - członek,
Frąszczak Piotr - członek,
Wieczorek Michał - członek
|
ul. Kręta 10 a/6
88 - 430 Janowiec Wlkp.
|
|
Związek Wędkarski „Pałuczanin” w Żninie
|
Kruzel Ireneusz - prezes
Lewandowski Andrzej- wiceprezes
Dolaciński Włodzimierz - skarbnik
Kruzel Tadeusz - sekretarz
Podwysocki Antoni - gospodarz
|
Ul. Sienkiewicza 3A/1
88 - 400 Żnin
|
|
Związek Wędkarski „Wełna” Rogowo w Rogowie
|
Piotr Przybyła - prezes
Henryk Nowak - skarbnik
Tyzler Adam-sekretarz
Stanisławski Henryk-gospodarz
Piekarski Dariusz-członek
|
Ul. 21 stycznia 17
88 - 420 Rogowo
|
|
Pałucki Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Żninie
|
Łukomski Czesław -prezes
Starczewski Ireneusz -wiceprezes
Andrzej Piechocki - wiceprezs
Hałaburdzin Melania-skarbnik
Maria Kawczyńska -sekretarz
Anna Ludkiewicz-członek
Prusak Zbigniew-członek
Rembisz Mirela-członek
Chojnacki Sławomir-członek
Horka Elżbieta - członek
Berdysz Dariusz - członek
Balski Przemysław - członek
Lubawy Adam - członek
Meissner Jakub - członek
Malinowski Feliks - członek
|
ul. Szkolna 16
88 - 400 Żnin
paluki.pl/pttk
|
|
„Kapitał Zaufania” w Żninie
|
Imbiorowska Magdalena - prezes
Hanna Czajkowska - sekretarz
Katarzyna Kurek-skarbnik
|
Ul. Mickiewicza 32
88 - 400 Żnin,
693750512
|
|
Klub Żeglarski „Neptun”
|
Krzysztof Pałka - prezes
Elżbieta Pałka - wiceprezes
Marek Kata - sekretarz,
Tomasz Chełmiński - skarbnik,
Rafał Safijan - bosman
|
ul. Wyzwolenia
88 - 190 Barcin
Kor.
ul. Lotników 21/45
88-190 Barcin
|
|
Stowarzyszenie Wspierania Osób Niepełnosprawnych i ich Rodzin w Barcinie
|
Helena Łożyńska - prezes
Dorota Maciejewska - wiceprezes
Ewa Firszt - wiceprezes
Elżbieta Czerwińska - sekretarz
Małgorzata Sośnicka - skarbnik
Zofia Jesionowska - członek
|
ul. Ludowego Wojska Polskiego 4/18
88 - 190 Barcin,
|
|
Towarzystwo Miłośników Historii Łabiszyna i Okolic
|
Ewa Leżoń - prezes
Wacław Ziółkowski - wiceprezes
Krystyna Kurzawa - skarbnik
|
ul. Parkowa
89 - 210 Łabiszyn
|
|
Stowarzyszenie Ekologiczne w Barcinie
|
Janina Drążek - prezes(383-22-85)
Andrzej Drążek - z-ca prezesa
Flejter Zenon - skarbnik
Pieczyńska Bogdana - członek
Kleszczewski Wiesław - członek
Korniluk Zbigniew- członek
|
ul. Pakoska 16
88 - 190 Barcin
|
|
Piechcińskie Bractwo Kurkowe
|
Czesław Michalski - starszy bractwa
Elżbieta Wojciechowska- z-ca starszego
Tadeusz Ruciński- sekretarz
Wawryk Barbara- podskarbi
Ryszard Krajewski - marszałek
Danuta Popławska - faryniarz
Wiśniewski Zbigniew - członek
|
Ul. Radłowska 2
88 - 192 Piechcin
|
|
---|---|---|---|
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Laskowo
|
Kufera Magdalena - prezes,
Próchniak Violetta - wiceprezes,
Kanarkowska Marzena-sekeratrz,
Linder Alina - skarbnik,
Kapczyńska Barbara-członek,
Zabłocki Kazimierz-członek,
Czechowska Henryka-członek
|
Laskowo 26
88 - 430 Janowiec Wlkp.
|
|
Klub Turystyki Konnej „Luzak” w Pturku
|
Antoni Legin - prezes
Wojciech Winiecki - wiceprezes
Włodzimierz Czarski - skarbnik
|
Pturek 22
88 - 190 Barcin
|
W likwidacji
|
Klub Motocykli Ciężkich i Zabytkowych „Pałuki” w Żninie
|
Katafiasz Marcin - prezes
Mrówczyński Dawid- wiceprezes
Pietrzak Agnieszka - skarbnik
Chareński Jacek - sekretarz
Nawrocki Robert - członek
|
Sulinowo 19 a, lub Podgórzyn 2a
88 - 400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi
|
Róża Trela - prezes
Henryk Niedbalski - wiceprezes
Gabriela Piątkiewicz - skarbnik
Anna Przybylak - sekretarz
|
Buszkowo 10
89 - 210 Łabiszyn
Kor. Jabłowo Pałuckie 27
|
|
Biskupińskie Towarzystwo Archeologiczne im. Walentego Szwajcera
|
Suchański Adam - prezes
Piotrowski Wojciech - wiceprezes
Szulc Kazimierz - skarbnik
Wyrwas Agnieszka - sekretarz
Tomaszewski Piotr - członek
|
Biskupin
88 - 410 Gąsawa
|
|
Stowarzyszenie Mała Szkoła w Nowym Dąbiu
|
Sperkowski Zbigniew Piotr -prezes
Stosik Maria-v-ce prezes
Siekierski Przemysław-członek
|
Nowe Dąbie 56
89 - 210 Łabiszyn
www.republika.pl/nowe_dabie
|
|
Pomorsko- Kujawskie Zrzeszenie Samopomocy Obywatelskiej
|
Osuch Włodzimierz - prezes,
Gaik-Mazurek Beata - wiceprezes,
Urban Leszek - wiceprezes,
Bogucka Magdalena - sekretarz,
Smyk Renata - skarbnik
Lewandowska Monika-członek,
Mierkiewicz Mirosław - członek
|
Ul. Mogileńska 5
88 - 190 Barcin
|
|
„MY” Ruch Społeczny
|
Elżbieta Kończal-prezes,
Płażewski Krzysztof-sekretarz
Edward Kozłowski-skarbnik,
Różański Artur - członek
Lisiecki Wojciech - członek
|
Ul. Górska 8
88-400 Żnin,
Kor. Ul. Składowa 7 88-400 Żnin
785 926 361
www.myruchspoleczny.pl
|
|
Stowarzyszenie Śpiewacze Chór Męski im. St. Moniuszki
|
Wojciech Putz - prezes
Kazimierz Ronowicz - wiceprezes
Wacław Kłossowski-sekretarz,
Zbigniew Dolaciński-skarbnik,
Włodzimierz Dolaciński-członek
Adam Lasecki - bibliotekarz
Różańska Beata - dyrygent
|
ul. Wandy Pieniężnej 3
88 - 400 Żnin
|
|
Łabiszyńskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i ich Rodzin
|
Józwa Mirosława-prezes
Beck-Szymańska Renata-wiceprezes
Woławczyk Marlena - skarbnik-sekr.
|
Ul. Parkowa 1,89 - 210 Łabiszyn,
Kor Józwa Mirosława
Ul. Spółdzielcza 3/18
89-210 Łabiszyn
|
|
Stowarzyszenie Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Pałuki”
|
Nowicka Irena-prezes
Stanisławska Elżbieta-wiceprezes
Juszczak Joanna-sekretarz
Koszel Lidia-skarbnik
|
Ul. Kolejowa 4,
88 - 420 Rogowo
|
|
Stowarzyszenie Leszka Białego
|
Sytek Jacek Wacław - prezes
Świtała-Wierzbicka Anna - wiceprezes
Dolata Aleksandra Halina - skarbnik
Dolata Tomasz - sekretarz
Wierzbicki Janusz - rzecznik prasowy
|
Godawy 32, 88 - 410 Gąsawa
|
|
Stowarzyszenie „Miłośników Wenecji”
|
Jułga Ryszard-prezes,
Ciupiński Henryk-wiceprezes,
Gic Elżbieta-skarbnik,
Citkowicz Ewa-członek,
Staniszewska Krystyna - członek
|
Wenecja 26, 88 - 400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Podgórzyn
|
Majewska Renata - prezes
Lipiński Paweł - wiceprezes
Kozłowska Barbara - sekretarz
Porowska Iwona - skarbnik
Kaczmarek Paweł - członek
|
Podgórzyn 5, 88 - 400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju m. Mięcierzyn i Okolic
|
Wieczorek Bronisław - prezes
Mierzejewski Sławomir - wiceprezes
Kędzierska Agnieszka Monika - skarbnik
Owczarza Grzegorz - sekretarz
|
Mięcierzyn 68, 88 - 420 Rogowo
|
|
Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Jaroszewo koło Żnina
|
Swędrowski Andrzej - prezes
Derach Rafał - pierwszy zastępca prezesa
Muszyński Zbigniewł - drugi zastępca prezesa
Osiński Karol - sekretarz
Brzykcy Teresa - skarbnik
|
Jaroszewo 57, 88 - 400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Na Rzecz Integracji i Rozwoju Wsi: Cerekwica, Kaczkowo, Kaczkówko
|
Kuchcińska Natalia - prezes
Rochowiak Janusz -wiceprezes
Lewandowska Janina - skarbnik
Maciejowska Renata - członek
Janicka Maria Henryka - członek
|
Cerekwica 20, 88 - 400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Skórki i Szkółki „PATRIA”
|
Komitet założycielski
Błajet Józefa
Górka Zygmunt
Kościelniak Mieczysław Bronisław
|
Skórki 7, 88-420 Rogowo
|
|
Stowarzyszenie Sympatyków Gąsawy
|
Józef Winiecki-prezes
Jacek Mielcarzewicz-wiceprezes
Magdalena Gaczkowska-Książkiewicz-skarbnik
Bogdan Ciesielski--sekretarz
Mariusz Kazik-członek
Wojciech Szczęsny – członek
|
Ul. Żnińska 3a 88-410 Gąsawa
|
|
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Januszkowo
|
Wesołowski Andrzej - prezes
Wiśniewska Barbara Justyna - z-ca prezesa
Zdrojewski Andrzej - skarbnik
Jamrug Elżbieta - członek
Małecka Alina Urszula - członek
|
Januszkowo 14, 88 - 400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Sarbinowo Drugie
|
Magda Zbigniew - prezes,
Górska Maja - z-ca,
Górska Mirosława - członek,
Polus Barbara - członek
|
Sarbinowo Drugie 3a 88 - 430 Janowiec Wlkp.
|
|
Stowarzyszenie Radio Żnin FM
|
Kalka Mirosław-prezes
Nowakowska Kinga - z-ca prezesa
Ganzera Józef - skarbnik
Przyborowska Katarzyna - członek
Przyborowski Wojciech-członek
|
Ul. Pocztowa 88 - 400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Paryż „Paryska Inicjatywa”
|
Maciejewska Aneta - prezes
Szczublewska Marlena - wiceprezes
Klockowska Halina - skarbnik
|
Paryż 26, 88 - 400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Rozwoju Gmin i Sołectw Powiatu Żnińskiego z siedzibą w Słębowie
|
Pituła Magdalena - prezes
Brańka Elżbieta-wiceprezes
Michalak-Żółtowska Agnieszka - wiceprezes
Nowak Danuta -skrabnik
Jurek Aleksander Mikołaj-członek
Kołodziejczyk Tomasz Wojciech-członek
Sala Paweł-członek
|
Słębowo 1 88-400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Edukacyjne „Nasza Szkoła” w Gorzycach
|
Nowak Barbara-prezes
Maszudzińska Zofia-sekretarz
Dudek Violetta-skarbnik
Małkowska Renata - członek
Konecka Monika - członek
Ejankowski Krzysztof -członek
Brzezińska Beata - członek
Witkowska Marzena - członek
|
Gorzyce 60 88 - 400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Miłośników Bożejewic
|
Zielińska Iwona-prezes
Gąsiorowski Jan-wiceprezes
Hemmerling Violetta-skarbnik
Topolska Magdalena-członek
Popielarz Magdalena-członek
|
Bożejewice 22/1 88 - 400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie „Otwarte Umysły”
|
Łysy Grażyna - przewodniczący
Drążek Ewa-z-ca przewodniczącej,
Stypczyńska Grażyna-skarbnik,
Zbieranek Iwona Elżbieta-sekretarz
Huszcza Alicja-członek
|
ul. Polna 1 88 - 190 Barcin
|
|
Stowarzyszenie Uniwersytet III Wieku im. Wandy Dobaczewskiej w Żninie
|
Stawniak Karol-wiceprezes Wodyńska Alicja-wiceprezes Cieślewicz Lidia – sekretarz |
Ul. Pocztowa 15, 88 - 400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Barcińska Starówka
|
Skrzypczyk Stefan Andrzej-prezes
Kurzawska Mirosława - wiceprezes
Skrzypczak Henryka - skarbnik
Stefański Tomasz - członek
|
Ul. Plac 1 Maja 19/1, 88 - 190 Barcin
|
|
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Lubcz „Lubczaki”
|
Kowalewski Marian - prezes
Jurek Dorota - skarbnik
Gawron Jacek - członek
Filipczak Artur - członek
Ratajczak Henryk Marian - członek
|
Lubcz 19, 88 - 420 Rogowo
|
|
Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Czewujewo „Czewoj”
|
Stanisław Ciesielski - prezes
Andrzej Jabłoński-skarbnik
Maria Wojtaś - członek
|
Czewujewo 25, 88 - 420 Rogowo
|
|
Towarzystwo Miłośników Miasta i Gminy Barcin
|
Bokwa Zdzisław Jerzy-prezes,
Smoliński Grzegorz - v-ce prezes,
Szafraniak Grażyna-skarbnik,
Kaczmarek Teresa-sekretarz,
Kosmalski Jerzy - członek,
Jakubowski Artur - członek
|
Ul. Mogileńska 3, 88 - 190 Barcin
|
|
Stowarzyszenie Kobiet Na Rzecz Rozwoju Miejscowości Wiewiórczyn
|
Nowicka Irena - prezes
Jarmużkiewicz Mariola Maria - skarbnik
Jarmużkiewicz Ewelina Anna - członek
Przybyła Mirosława - członek
Smoter Ewa Zofia - członek
|
Wiewiórczyn 33, 88 - 420 Rogowo
|
|
Stowarzyszenie „Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Brzyskorzystwi”
|
Goclik Hanna - prezes
Otto Beata - wiceprezes
Różańska Ewa-skarbnik
Wilgórski Marek-sekretarz
Wesołek Jan-członek
Kurek Anna-członek
Rzepa Anna-członek
Pilarska Halina-członek
|
Brzyskorzystew 61 88 - 400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Zaleśna Ekologiczna Kraina
|
Brzykcy Paweł - prezes
Winiarski Tomasz-skarbnik
Grochowalski Alojzy, Mikołaj-I wiceprezes
Pokorski Henryk, Stanisław - II wiceprezes
Nowakowska Anna Katarzyna - sekretarz
Szablewski Jan, Leszek - członek
Musiałkowska, Zientak Barbara - członek
|
Laski Wielkie 25, 88-410 Gąsawa
|
|
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Ryszewo „Ryszewianki”
|
Szymańska Aleksandra Maria - prezes
Olszak Małgorzata - skarbnik
Derezińska Mirosława - członek
Olszak Natalia Marta - członek
Pracowiak Milena Anna - członek
|
Ryszewo 25 88- 420 Rogowo
|
|
Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Rogowo
|
Reszka Eliza Anna-prezes
Krygier Andrzej Władysław-skarbnik zarządu
Andryszak Sławomir-członek
Koperski Ireneusz Józef - członek
|
88-420 Rogowo, ul. Kościelna 4a
Kor. Ul. Składowa 8a,
88-420 Rogowo
|
|
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Niedźwiady
|
Wadelska Weronika - prezes,
Jarmużkiewicz Izabela Joanna - skarbnik,
Cieniawa Tadeusz-członek,
Wawrzyniak Krystyna - członek,
Wesołek Jerzy Julian - członek
|
Niedźwiady 20, 88-420
Rogowo |
|
Gąsawska Orkiestra Dęta Pałuki
|
Superczyński Jacek - prezes
Jackowski Jacek - wiceprezes
Wróbel Sylwia - skarbnik
|
ul., Leszka Białego 6, 88-410 Gąsawa
|
`
|
Pałuckie Stowarzyszenie Osób ze Stwardnieniem Rozsianym
|
Kostrzewa Mariusz, Rafał - prezes,
Nowakowska Róża, Aurelia - wiceprezes,
Kowalski Jerzy - skarbnik,
Mazalon Barbara - wiceprezes
Szymańska Władysława-sekretarz
|
88 - 400 Żnin, ul. Wandy Pieniężnej 31/15
|
|
Stowarzyszenie „Godawianie”
|
Andrzej Jan Lipiński- prezes,
Sytek Stanisław, Andrzej - wiceprezes,
Budziński Wojciech - wiceprezes,
Kranz Paweł Jan - sekretarz,
Wysocki Marcin - skarbnik
|
88-410 Gąsawa, Godawy 35
|
|
Stowarzyszenie Sympatyków Harcerstwa Żnińskiego
|
Piwecka Ewa -prezes
Marciniak Justyna - wiceprezes
Czernicki Leon - wiceprezes
Okońska Małgorzata - skarbnik
Grajek Janusz - członek
|
88-400 Żnin, ul. Zamknięta 5
|
|
Stowarzyszenie „Kalejdoskop Żnin”
|
Stępień Beata Barbara - prezes,
Bratz Lidia - wiceprezes,
Stępień Sławomira - skarbnik,
Pacholska Natasza Anna - sekretarz,
Plachecka Agata- członek
Joanna Malak- członek
|
Ul. Tysiąclecia 1/5, 88-400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Windsurfing Team Żnin
|
Staniszewski Leszek Piotr - prezes
Dąbrowski Zbigniew Józef
Zdrojewski Sławomir - skarbnik
|
Ul. Wyczółkowskiego 11, 88-400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Małżeństw „Gianna”
|
Musiał Mariusz - prezes,
Fałszewicz-Fryca Joanna - wiceprezes,
Talaczyński Stanisław - członek,
Ziętek Alicja - sekretarz,
Smoliński Marcin - skarbnik
|
88 - 400 Żnin, ul. Lewandowskiego 15,
|
|
Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Żninie
|
Zenon Flejter - prezes
Jarosław Głowski- wiceprezes
Jaśmina Wylegała - sekretarz
Wincenty Stanisław Ślęzak - strzelmistrz
Damian Głowski - skarbnik
Wiesław Kleszczewski -komendat
|
ul. Śniadeckich 15
88-400 Żnin
Kor. Zenon Flejter
Jadowniki Rycesrskie 40
88-400 Żnin
508 342 265
www.bractwo-znin.pl
|
|
Międzygminne Stowarzyszenie Wspierania Niepełnosprawnych Dzieci, Osób Dorosłych oraz ich Rodzin w Gąsawie
|
Maria Zwolenkiewicz - prezes
Michalczak Barbara Maria - wiceprezes
Ciesielczyk Henryk - sekretarz
Kałamajska Teresa Grażyna - skarbnik
|
Ul. Żnińska 19
88 - 410 Gąsawa
|
|
Stowarzyszenie „Miłośników Kolei i Air Soft Gun w Żninie”
|
Majewski Aleksander - prezes
Różański Artur - członek
|
ul. Potockiego 4
88-400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie „Inicjatyw Społeczno - Kulturalnych Temperamenty”
|
Karolina Pawlik-prezes,
Kośmider Agnieszka - wiceprezes,
Włodzimierz Żuk-skarbnik,
Kasprzak Joanna - sekretarz
|
Szkółki 9
88-420 Rogowo
|
|
Stowarzyszenie „Silverado City”
|
Goc Tomasz - prezes
Bugno Sebastian - wiceprezes
Ulatowski Ryszard - wiceprezes
|
Bożewjewiczki, ul.Cerekwicka 8,
88-400 Żnin
501 147 560
silveradocity@wp.pl
|
|
Stowarzyszenie dla Dużych i Małych
|
Kokocha Dorota - prezes
Zetler Marian - wiceprezes
Gołębiewska Janina - skarbnik
Lewandowska Justyna - sekretarz
Kwasek Stanisław - członek
|
Julianowo 29
88 - 190 Barcin
|
|
„Wspólnymi Siłami-Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Krotoszyn”
|
Buzała Bartłomiej-prezes,
Pałyga Daria-skarbnik,
Zieja Iwona-sekretarz
|
Krotoszyn 44, 88-190 Barcin
|
|
Stowarzyszenie Trochę Kultury”
|
Kruzel Jakub - prezes,
Gwit Leszek - wiceprezes,
Daszkowska Katarzyna - wiceprezes
|
ul. Kopernika 8/43
88-400 Żnin
|
|
Janowieckie Stowarzyszenie Oświatowe
|
Mierzejewska Magdalena-prezes, Anna Roszak-wiceprezes, Statkiewicz Jagoda-sekretarz, Frelich Katarzyna-członek, Iwanek Jan-członek, Michalak Ilona – członek Jedlińska Anna - członek |
Ul. 3 Maja 30, 88-430 Janowiec Wlkp.
sojanowiec@interia.pl
|
|
Pałuckie Stowarzyszenie „Przyszłość”
|
Roszek Przemysław Robert-prezes
Koszczewska-Smutek Renata-z-ca prezesa
Ormańczyk-Szymborska Angelika-skarbnik, sekretarz
|
Ul. Radłowska 10, 88-192 Piechcin
|
|
Stowarzyszenie Przyjaciół Barcińskiej Jedynki
|
Adamczyk Ludwika-prezes,
Kausa Iwona- z-ca prezesa,
Płachta Teresa - skarbnik,
Lewandowska Anna - członek
Drążek Janina - członek
|
Ul. Plac 1 Maja 8, 88-190 Barcin
|
|
Stowarzyszenie „Integracja Społeczna” w Sarbinowie Drugim
|
Komitet założycielski:
Mrozińska Arleta
Kochowicz Marzena
Lisek Natalia
Polus Barbara
|
Sarbinowo Drugie 11, 88-430 Janowiec Wlkp.
|
|
Stowarzyszenie osób chorych na nowotwór „lepszy dzień”
|
Herenda Krzysztof - prezes,
Herenda Anna - sekretarz
Majewska Agnieszka - skarbnik
|
ul. Lotników 17/36 89 - 190 Barcin
|
|
Gąsawskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społeczno-Wychowawczych im. Jadwigi Dziubińskiej
|
Budzyńska Izabella - prezes,
Goc Szymon- wiceprezes,
Frasz Agnieszka Anna - skarbnik,
Częszak-Żelazna Hanna - sekretarz
Kubiak Agata - członek
|
Ul. Żnińska 6, 88 - 410 Gąsawa
|
|
Stowarzyszenie „Pro Familia” w Barcinie
|
Napierała Agnieszka - prezes
Witkowska Dorota - wiceprezes,
Czarniak Alicja - skarbnik
Nowak Jacek - sekretarz
|
Ul. Mogileńska 1/506 88-190 Barcin
|
|
Związek Mieszkańców Powiatu Żnińskiego
|
Marnocha Łukasz - prezes,
Czaj Bogumiła-wiceprezes
Sikora Marta - skarbnik
|
Ul. Śniadeckich 15, 88-400 Żnin
|
|
Żniński Klub Morsa
|
Nowak Bogusław- prezes
Piwańska Iwona - Wiceprezes
Siekerka Mateusz - wiceprezes
Miązek Szymon - Wiceprezes
Łożyńska Wioletta - sekretarz
Nowak Marcin - skarbnik
|
Ul. Szkolna 12 88-400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Miłośników Przyrody „WIERZBA”
|
Szczęsny Wojciech-prezes
Szczęsny Roman-wiceprezes,
Szczęsna Beata-sekretarz
|
Oćwieka 24, 88-410 Gąsawa
|
|
Stowarzyszenie „Browarowa - Większy Format”
|
Olesiak Wioletta-prezes,
Chojnacka Marlena - wiceprezes,
Frankowska Alina - sekretarz,
Cieniawa Robert - skarbnik,
Jaworska Krystyna- członek
|
Ul. Browarowa 14, 88-400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Noteć”
|
Komitet założycielski:
Sienkiewicz-Szkuta Helena
Kryger - Cyran Jolanta
Brakowski Lech
|
Nowe Dąbie 149, 89-210 Łabiszyn
|
|
Stowarzyszenie Pałuckie Towarzystwo Motocyklowe „Czaple”
|
Wagner Arkadiusz - prezes,
Tokarz Andrzej - wiceprezes
Zok Krzysztof - członek-sekretarz
Wagner Edyta - członek -skarbnik
|
Ul. Szkolna 5/3, 88-400 Żnin, Wagner@op.pl
|
|
Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzyskorzystewko
|
Kopterska - Popiołek Alicja - prezes,
Kubisiak Grzegorz - wiceprezes,
Hoffman Krystyna - skarbnik
Jankowska Anna - sekretarz
Samul Dariusz - członek
|
Brzyskorzystewko 10, 88-400 Żnin
|
|
Forum Samorządowe „PAŁUKI”
|
Hłond Andrzej -prezes
Pietraszko Jacek -wiceprezes
Przybyłowicz Alicja-sekretarz
Koperski Paweł - skarbnik
Kurek Andrzej-członek
|
Ul. Mickiewicza 37, 88-400 Żnin
|
|
Żnińskie Towarzystwo Kultury
|
Czarnecki Stefan Janusz-prezes
Zwierzykowski Zbigniew - członek
Jelinek Jadwiga - członek
Woźniak Michał Wiesław - członek
Dolski Zbigniew - członek
Bogdański Andrzej - członek
|
Ul. Plac Wolności 2/5, 88-400 Żnin
|
|
Strzeleckie Bractwo Kurkowe w Łabiszynie
|
Nojman Adam Sebastian - prezes
Buczkowski Dariusz - wiceprezes,
Polcyn Maciej - sekretarz
Męczyński Leszek - skarbnik
Piąstka Wojciech - członek
|
Ul. Parkowa 1
89-210 Łabiszyn
|
|
Stowarzyszenie Ogrodowe „Nad Notecią”
|
Nowicka Longina - prezes
Rurarz Barbara - skarbnik
Więckiewicz Maria - sekretarz
|
Nowe Dąbie 135
89-210 Łabiszyn
|
|
Stowarzyszenie Miłośników Wsi Wójcin „Brama Pałuk”
|
Kopydlowska Żaneta-prezes,
Tylińska-Sopolińska Agnieszka-wiceprezes,
Marnocha Łukasz - sekretarz,
Marnocha Agata - skarbnik
|
Wójcin 48a, 88-400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich Gąsawa
|
Putz Anna - prezes
Kawczyńska Teresa-wiceprezes
Krygier Alina-sekretarz
Langowska Bogumiła-skarbnik
Frankowska Czesława - członek
|
ul. Żnińska 19, 88-410 Gąsawa
|
|
Stowarzyszenie Przyjaciół Osiedla Górskiego w Żninie „Nasza Góra”
|
Walczak Anna-prezes
Kalka Ewa-wiceprezes
Pomianek Hanna-skarbnik
Adamkiewicz Anna-członek
|
ul. Świerkowa 5, 88-400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Chór Kameralny "CANTUS AMICI"
|
Łasecka Agnieszka-prezes
Piskulski Mirosław-wiceprezes
Paluszkiewicz Wojciech-wiceprezes
Urszula Kałuża-Wierzchosławska-członek
|
Ul. Śniadeckich 15, 88-400 Żnin
|
|
Klub Sportu i Turystyki Wodnej „PAŁUKI”
|
Janowski Leszek-Prezes
Łuczak Andrzej-wiceprezes
Cieślak Tadeusz-sekretarz
Gaczkowski Krzysztof - skarbnik
Pawłowski Bernard - członek
|
ul. Szkolna 12, 88-400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego Pod Różą
|
Pietrzak Henryka, Maria - prezes,
Olszak Milena Agnieszka - wiceprezes,
Barandziak Dominika Maria - skarbnik
Stachowiak Eugeniusz - sekretarz
Kocikowski Piotr Józef - członek
|
ul. Pakoska 20/42 88-190 Barcin
|
|
Pałuckie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
|
Janowski Leszek, Jacek -prezes,
Chareński Jacek Mariusz - v-ce prezes,
Dojaś Hubert - skarbnik,
Szymczyk Monika - sekretarz,
Sudoł Marcin Stanisław - członek
|
ul. Szkolna 12, 88-400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Umysł Fascynacja Odkrywanie UFO
|
Szumska Mariola - prezes
Mielcarek Agnieszka - zastępca prezesa
Rybińska Agnieszka-skarbnik
Czapla Sylwia-członek
Prussak Grażyna-członek
Boesche Magdalena-członek
|
ul. Pl. 1 Maja 8, 88-190 Barcin
|
|
Stowarzyszenie Oświatowe ABC-Gąsawa
|
Maciejewska Anna - prezes
Pieczyńska Renata - członek
Górna Danuta - członek
|
ul. Leszka Białego 6, 88-410 Gąsawa
|
|
Stowarzyszenie Pałuczanka Żnin
|
Golińska Magdalena-prezes
Witucki Rafał-wiceprezes
Białożyński Adam-wiceprezes ds. sportowych
Jańczak Marcin-skarbnik
Dutkiewicz Adam-sekretarz
|
ul. Gnieźnieńska 7, 88-400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie KUJAVIA
|
Grzankowska Małgorzata-prezes
|
Antoniewo 43, 89-210 Łabiszyn
|
|
Uczniowski Klub Sportowy „DRAGON”
|
Kotula Przemysław Szczepan-prezes,
Kotula Rajmund Wojciech-skarbnik,
Brodecki Jaromir Józef-sekretarz,
Meissner Jakub Franciszek-członek,
Jankowska Krystyna Danuta-członek
|
u.l. Szkolna 8, 88-430 Janowiec Wlkp., janowiec@uksdragonjanowiecwlkp.pl,
uksdragonjanowiecwlkp.pl
|
OPP
|
Stowarzyszenie Jedynka
|
Cyganiak Agnieszka - członek
Daszkowska Katarzyna - członek
Nowak Dorota - członek
|
ul. Szkolna 4, 88-400 Żnin,
stowarzyszeniejedynka@onet.pl
|
|
Stowarzyszenie „Bliżej Siebie”
|
Sobczak Monika-prezes,
Kowalczyk Małgorzata-wiceprezes,
Lachowicz Krystyna-skarbnik
|
Ul. 700-lecia 36, 88-400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Gminna Rada Kół Gospodyń Wiejskich w Łabiszynie
|
Świtalska Gizela Monika-prezes,
Lewandowska Helena-wiceprezes
Kopacz Jerzy-wiceprezes
|
Ul. Parkowa 1, 89-210 Łabiszyn
|
|
Klub Sportowy Sokół Gąsawa
|
Gaczkowska-Książkiewicz Magdalena-prezes,
Putz Wojciech-vice prezes,
Nowaczyk Sławomir -v-ce prezes,
Ciemna Julita-sekretarz,
Szybczyńska Katarzyna-skarbnik,
Zwolenkiewicz Joanna - członek
Winiecki Józef- członek,
Senger Michał-członek,
Czeczel Karol-członek
|
Ul. Żnińska 19, 88-410 Gąsawa
|
|
Stowarzyszenie Rowerowe CYKLOPAŁUKI
|
Grygiel Michał - prezes
Stawniak Bogumił-wiceprezes
Sieszchulski Rafał-członek
Robakowski Leszek-członek
Kiernożek Marcin-skarbnik
Matlewski Tomasz-członek
Krzyżański Marek-członek
|
Ul. Śniadeckich 15, 88-400 Żnin
|
|
Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Bilardowy w Żninie
|
Świtała Katarzyna - prezes,
Kryszak Stefan - wiceprezes
Brodecki Jaromir - skarbnik
|
ul. Gnieźnieńska 7, 88-400 Żnin
|
|
„Janicjusz”
|
Wojtasiak Mirosława Józefa-prezes
Maludzińska Paulina Anna-wiceprezes
Małacha Iwona Maria-członek
Chęś Tomasz Daniel-członek
|
Wawrzynki 34, 88-400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie Klub Sportowy „ByeArches”
|
Plaskaty Emilia-prezes
Plaskaty Szymon-wiceprezes
Surma-Staniszewska Magdalena Edyta -sekretarz
|
ul. Kazimierza Wielkiego 14, 88-400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie „Pałuccy Kucharze”
|
Słupecka Arleta-prezes
Słupecki Mariusz - członek
Szymczak Justyna - członek
|
ul. Polna 64a, 88-190 Barcin
|
|
Stowarzyszenie Zachodni Styl
|
Bugno Hubert - prezes,
Lubawy Jan - wiceprezes,
Wruk Malwina - członek
|
ul. Rolna 39, Bożejewiczki 88-400 Żnin
|
|
Stowarzyszenie na Rzecz Inicjatyw Społecznych „Nadzieja” w Janowcu Wielkopolskim
|
Wiśniewska Katarzyna Zofia-prezes,
Malak Joanna - wiceprezes,
Romańska Anna - skarbnik,
Fudala Anna Ewa- sekretarz
|
Ul. Strzelecka 8, 88-430 Janowiec Wlkp.
|
|
Stowarzyszenie wędkarskie "ZŁOTA ORFA" |
Seifert Sławomir - prezes Baranowski Marcin - wiceprezes Kowalski Marcin - skarbnik |
ul. 11 Stycznia 22 89-210 Łabiszyn |
|
Klub Turystyki Kolarskiej "ŻNINIOK" |
Bogdański Mariusz - prezes Gabryszak Magdalena - wiceprezes Nowak Marek - sekretarz Jułga Lidia-skarbnik |
ul. Śniadeckich 15 88-400 Żnin | |
Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej AA7 |
Stachoń Tomasz-prezes Borek Jarosław-wiceprezes Czaja Artur-sekretarz Raszka Mateusz – skarbnik Kubiczek Kamila-członek |
ul. Spółdzielcza 2, 89-210 Łabiszyn |
Nazwa stowarzyszenia
|
Osoby upoważnione do reprezentowania
|
Adres do korespondencji
|
Uwagi
|
---|---|---|---|
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Barcinie
|
Chęś Romana -prezes
Parczewska Anna - viceprezes
Błaszczyńska Agnieszka - skarbnik
Turzyńska-Szczepańska Małgorzata - sekretarz
|
ul. Artylerzystów 1
88 - 190 Barcin
|
|
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
Kolo Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym w Żninie
|
Żywiałowski Leszek - prezes,
Ośmiana Urszula - z-ca prezesa
Pawęzka Maria - członek
Jędrzejewska Alina - sekretarz,
Losik Danuta - skarbnik
|
Ul. Pocztowa 15,
Kor.
Leszek Żywiałowski
ul. 700-lecia 36 88-4000 Żnin
|
|
Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918-1919
koło w Żninie
|
Jacek Pietraszko - prezes koła
Mirosław Pilarski - Wiceprezes
Zwierzykowski Zbigniew - skarbnik
|
ul. Szkolna 4
88 - 400 Żnin
|
|
Koło w Janowcu Wlkp
|
Ryszard Zygaj - prezes
Janina Pomin - wiceprezes
Aleksandra Wysocka - sekretarz
Ewa Korycka- Nader - skarbnik
Anna Szweda - członek
|
ul. Szkolna 4
88 - 430 Janowiec Wlkp.
|
|
Polskie Stowarzyszenie Diabetyków
Koło w Żninie
|
Wincenty Ślęzak - prezes
Irena Pawlak - zastępca prezesa
Sabina Janka - skarbnik
Anna Szybczyńska - skarbnik
Zenon Springer - członek
|
ul. Zygmunta Starego 8
88 - 400 Żnin
|
|
Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów
Zarząd Rejonowy w Żninie
|
Dorota Supińska - przewodnicząca
Wasilewski Krzysztof - wiceprzewodniczący
Kabat Barbara - skarbnik
Katafiasz Hanna - sekretarz
Wilhelm Kazimiera - inkasent
Wałecka Łucja - członek
Pilarski Zbysław - członek
|
ul. Pocztowa 15
88 - 400 Żnin
|
|
Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów
Zarząd Rejonowy w Żninie
Koło Nr 2 Gąsawa
|
Józef Kusz - przewodniczący
Krystyna Krygier - sekretarz
Barbara Stypczyńska - skarbnik
|
|
|
Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów
Zarząd Rejonowy w Żninie
Koło nr 3 Rogowo
|
Janina Nowakowska - przewodnicząca
Danuta Dobrzykowska - sekretarz
Czesława Garstka - skarbnik
|
|
|
Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów
Zarząd Rejonowy w Żninie
Koło nr 4 Janowiec Wlkp.
|
Wacław Pawłowski - przewodniczący
Julia Filut - sekretarz
Helena Kuklińska - skarbnik
|
|
|
Ruch Kultury Chrześcijańskiej
„Odrodzenie”
koło Św. Faustyny
w Żninie
|
Ziętek Alicja - prezes,
Karczewska Anna - sekretarz,
|
Ul. Browarowa 3/32
88 - 400 Żnin
|
|
Liga Kobiet Polskich
Koło w Żninie
|
Pacholska Natasza - przewodnicząca
Szara Renata-sekretarz,
Płachecka Agata - skarbnik
Małecka Anna - członek
|
ul. Szpitalna 32
88 - 400 Żnin
663 584 802
|
|
Liga Obrony Kraju
Zarząd Powiatowy w Żninie
|
Zbigniew Jaszczuk - prezes
Stanisław Maciejewski - wiceprezes
Barbara Winiecka-sekretarz,
Maria Mrówczyńska - skarbnik,
Lipiński Andrzej - członek,
Czesław Michalski - członek,
Kazimierz Wierski - członek,
|
Ul. Żnińska 35
88 - 410 Gąsawa
|
|
Światowy Związek Żołnierzy AK Oddział w Żninie
|
Szafrański Franciszek - prezes
Tokarski Stanisław - wiceprezes
Malak Marek - członek,
Piechowiak Waldemar - członek
|
Ul. Śniadeckich 15, 88 - 400 Żnin
|
|
Związek Inwalidów Wojennych i Wojskowych
|
Janowski Leszek - prezes(Murczyn 43
Braciszewski Tomasz- sekretarz
Derczyńska Wanda - skarbnik
Drzewiecki Ignacy - członek
|
ul. Śniadeckich 15,
88 - 400 Żnin
korespondencyjny: Murczyn 43
|
|
Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych
koło w Żninie
|
Barbara Czabańska -. Prezes
Ojak Jan - wiceprezes,
Rewers Zofia - sekretarz,
Mazana Maria - członek,
Kanarkowski Henryk-członek,
Janicki Kazimierz - członek,
|
ul. Śniadeckich 15, 88 - 400 Żnin,
|
|
Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych
Koło w Janowcu
|
Małecki Stanisław - prezes
Ryska Marian,
Berenda Jakub,
Gadzała Ludwika,
Korzonek Michał
|
Ul. 22 stycznia 6 88 - 430 Janowiec Wlkp.
|
|
Polski Związek Niewidomych
Okręg Kujawsko-Pomorski
Koło w Żninie
|
Jurkowska Jadwiga - prezes
Roczek Longina - wiceprezes
Kozakiewicz Zofia-członek
Kranc Maria - członek
Sójka Aleksandra - członek
Urbański Stanisław - członek
|
ul. Pocztowa 15 88 - 400 Żnin
|
|
Kujawsko - Pomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża
Oddział Rejonowy w Żninie
|
Bursztyńska Maria -Prezes
Gronet Izabela - Wiceprezes
Balcerzak Janina - sekretarz
Spochacz Marek - skarbnik
|
88-400 Żnin, ul. Aliantów 10
|
|
Koło Terenowe PCK w Żninie
|
Nowakowska Róża-prezes
|
|
|
Klub Honorowych Dawców Krwi im. Dr Andrzeja Hoffmanna w Żninie
|
Nowak Barbara - prezes
|
|
|
Klub Honorowych Dawców Krwi im. Bł. Mariana Skrzypczaka w Janowcu Wlkp.
|
Szociński Kazimierz - prezes
|
|
|
Klub Honorowych Dawców Krwi „Strażak” przy Zarządzie Gminnym OSP RP w Rogowie
|
Bylińska Urszula - prezes
|
|
|
Klub Honorowych Dawców Krwi PCK „My Gąsawianie” w Gąsawie
|
Szczęsny Wojciech - prezes
|
|
|
Nazwa stowarzyszenia
|
Osoby upoważnione do reprezentowania
|
Adres do korespondencji
|
---|---|---|
OSP Gorzyce
|
Felcyn Jakub - prezes,
Ciuper Hubert - wiceprezes, naczelnik,
Dudek Agata Maria - sekretarz
Sajdak Paweł Andrzej - skarbnik,
Wekwert Roman - członek
|
Gorzyce 61, 88 - 400 Żnin
693315092
|
OSP Żnin
|
Zwolenkiewicz Marek -prezes,
Cichoń Marek-wiceprezes, naczelnik,
Zdzierak Marek-v-ce prezes,
Musiał Łukasz - z-ca naczelnika,
Wodyńska Agnieszka-sekretarz,
Wiewióra Robert-skarbnik,
Koralewski Dawid -gospodarz,
Wiewióra Kinga-kronikarz
Tews Marek-członek
|
Ul. Spokojna 24, 88 - 400 Żnin
|
OSP Słębowo
|
Marmułowicz Stanisław - prezes,
Nowak Marek - naczelnik,
Pituła Zbigniew - z-ca naczelnika,
Kołodziejczyk Angelika - sekretarz,
Jurek Aleksander - skarbnik,
Kołodziejczyk Tomasz - gospodarz,
Nowak Małgorzata - członek,
Jarecka Anna - członek
|
Słębowo 1, 88 - 400 Żnin
|
OSP Jadowniki Rycerskie |
Krygier Zbigniew - prezes Pietraszko Jan - wiceprezes, naczelnik Krygier Przemysław- naczelnik Dychtanowicz Daniel-z-ca naczelnika, Krygier Karol-sekretarz, Krygier Katarzyna-skarbnik, Kapłoński Eligiusz-gospodarz |
Jadowniki Rycerskie 53, 88 - 400 Żnin
|
OSP Brzyskorzystewko |
Kasprowiak Waldemar - prezes, Wierzelewski Marian - wiceprezes-naczelnik Maras Jerzy - wiceprezes, Ćwikliński Kacper-z-ca naczelnika Rąbkowska Eliza -sekretarz Orzechowski Jarosław - skarbnik, Kasprowiak Weronika - członek |
Brzyskorzystewko 22 , 88 - 400 Żnin |
OSP Sielec |
Pawłowski Daniel - prezes, Lisiecki Przemysław -wiceprezes naczelnik, Stanna Ewa Marzena - sekretarz, Zwoliński Tadeusz - skarbnik Pawłowska Beata Stanisława-członek |
Sielec 13, 88 - 400 Żnin
|
OSP Ustaszewo |
Klockowski Roman-prezes Pilachowski Marek-wiceprezes-naczelnik Klockowski Paweł-skarbnik Polaczyk Paweł-sekretarz Pilachowski Andrzej - członek |
Ustaszewo 32, 88 - 400 Żnin
|
OSP Wawrzynki |
Świda Bartosz - prezes Niespodziany Bartosz - wiceprezes, naczelnik Sawicki Mateusz-z-ca naczelnika Niespodziany Remigiusz - sekretarz Piątek Adrian - skarbnik, Wojtasiak Mateusz - gospodarz |
Wawrzynki 29 88 - 400 Żnin ospwawrzynki998@gmail.com |
OSP Dochanowo |
Burszta Przemysław - prezes, Jarmuż Tomasz - naczelnik, Frasz Michał - z-ca naczelnika, Mądry Łukasz - sekretarz, Ziętek Andrzej - skarbnik, Mądry Łukasz - gospodarz, |
Dochanowo 1, 88 - 400 Żnin |
OSP Cerekwica |
Rochowiak Janusz - prezes, Miernik Artur - wiceprezes-naczelnik, Kuchcińska Natalia - sekretarz Szulc Dariusz - z-ca naczelnika Stolarek Arkadiusz - gospodarz Wiśniewski Zenon- skarbnik Ojak Dariusz-członek |
Cerekwica 6a, 88-400 Żnin |
OSP Bożejewice
|
Zamiar Łukasz - prezes, Gąsiorowski Jan-wiceprezes/ naczelnik, Gąsiorowska Marta - sekretarz, Małacha Mateusz - skarbnik, Dolaciński Łukasz - gospodarz |
Bożejewice 24, 88 - 400 Żnin 505666533 ospbozojewice@gmail.com
|
OSP Białożewin
|
Szelągiewicz Tomasz - prezes, Mądry Sławomir - wiceprezes-naczelnik, Mądra Anna - sekretarz Ciążyński Mirosław - członek Zarządu Butny Jarosław-skarbnik |
Białożewin 7, 88 - 400 Żnin |
OSP Wenecja |
Gałgański Stanisław - prezes, Nowak Tadeusz - wiceprezes-naczelnik, Gic Stanisław - sekretarz, Wachowiak Andrzej - z-ca naczelnika Hałas Jacek - gospodarz, Kozieł Dariusz - skarbnik |
Wenecja 37a 88-400 Żnin |
OSP Łabiszyn |
Jarolewski Grzegorz - prezes, Strzesak Damian- wiceprezes-naczelnik Radtke Marcin - wiceprezes, Kokoszka Damian - zastępca naczelnika, Zwolenkiewicz Łukasz - sekretarz, Rabuliński Hubert - skarbnik, Plewa Łukasz - gospodarz, Tobolski Bogdan - członek Czech Dominik - członek |
89-210 Łabiszyn, ul. Sienkiewicza 30 |
OSP w Lubostroniu |
Łapka Antoni - prezes Świtała Waldemar - wiceprezes-naczelnik Kubiak Krystian - sekretarz Beck Henryk - skarbnik Pliszkowski Artur - wiceprezes Stosik Marcin - zastępca naczelnika Pliszkowski Edward - gospodarz |
Lubostroń 19, 89-210 Łabiszyn |
Zakładowa OSP przy Bydgoskich Zakładach Przemysłu Gumowego „STOMIL” Łabiszyn |
Lewiński Wojciech - prezes, Jarolewski Michał - v-ce prezes, Miler Roman - sekretarz Koliński Jacek - skarbnik, Kończal Mirosław - z-ca naczelnika, Kiliszewski Karol - gospodarz |
ul. Przemysłowa 5, 89 - 210 Łabiszyn
|
OSP Krotoszyn |
Zaborowski Zdzisław - prezes, Buzała Bartłomiej - naczelnik, Pałyga Daria - sekretarz, Napierała Wiktor - skarbnik Osiński Damian-z-ca naczelnika |
Krotoszyn 44, 88-190 Barcin
|
OSP Piechcin |
Krajewski Radosław- prezes Nowakowski Paweł-wiceprezes naczelnik Kąkol Leszek - wiceprezes Wilk Bartosz - sekretarz Piotrowicz Filip - skarbnik |
Piechcin, 88 - 192 Piechcin Ul. Fabryczna 2
|
OSP Mamlicz |
Jurek Jakub - prezes, Wiśniewski Marcin - wiceprezes naczelnik, Suszek Marcin - wiceprezes Rucińska Joanna - sekretarz, Ruciński Jan - skarbnik,
|
Mamlicz 45a , 88 - 190 Barcin |
OSP Barcin |
Szkudłabski Michał-prezes, Makowski Bogdan-wiceprezes, Dypolt Jarosław - naczelnik,wiceprezes Wroński Marek-z-ca naczelnika, Kozłowski Szymon-sekretarz Marciniak Joanna-skarbnik, Lewandowska Natalia-członek Rybczyński Mariusz-członek Jankowski Arkadiusz-członek |
ul. Mogileńska 9, 88 - 190 Barcin |
OSP Gąsawa |
Najrzał Stefan - prezes, Langowski Mieszko-wiceprezes, naczelnik, Wawrzyniak Henryk - sekretarz, Huke Bartłomiej-skarbnik, Kazik Waldemar - gospodarz Najrzał Sławomir - członek, Majchrzak Karol-członek |
ul. Żnińska 19, 88 - 410 Gąsawa
|
OSP Biskupin |
Szewczyk Roman - prezes, Gaczkowski Piotr - naczelnik, Lewandowski Marek - sekretarz, Romański Paweł - skarbnik, Wiśniewski Maciej - członek |
Biskupin, 88 - 410 Gąsawa |
OSP w Szelejewie |
Cichowicz Marek-prezes Kurp Przemysław-wiceprezes-naczelnik Cichowicz Artur - sekretarz Kurek Piotr - skarbnik Judek Marian-gospodarz |
Szelejewo 19, 88 - 410 Gąsawa |
OSP Nowawieś Pałucka |
Szablewski Jan - prezes, Katulski Piotr - naczelnik, wiceprezes Galij Antoni - skarbnik, Wierski Kazimierz - kronikarz Szablewski Krzysztof - gospodarz Górski Wojciech-członek Dworek Robert-członek |
Nowawieś Pałucka 40, 88 - 410 Gąsawa
|
OSP Marcinkowo Dolne |
Dzieńkowski Bartłomiej - prezes, Kasprzak Andrzej - wiceprezes-naczelnik, Szmiel Karol-sekretarz Miszczak Mikołaj-gospodarz |
Marcinkowo Dolne 18, 88-410 Gąsawa |
OSP w Obudnie |
Stawicki Bartosz - prezes, Stawicka Aleksandra-wiceprezes-naczelnik, Brzykcy Paweł-sekretarz Stawicki Adam-skarbnik Michalak Arkadiusz-wiceprezes Kośmider Andrzej-gospodarz |
Obudno 1, 88 - 410 Gąsawa |
OSP Skórki |
Górka Zygmunt - prezes, Paluch Jerzy - naczelnik, Chmiel Zbigniew - sekretarz, Górka Andrzej - skarbnik, Kruszelnicki Józef - gospodarz |
Skórki 15a, 88 - 420 Rogowo Kor.: Skórki 7 88-420 Rogowo
|
OSP Złotniki |
Pieczyński Tomasz - prezes, Wesołowski Maciej - naczelnik, Wróblewski Łukasz - skarbnik, Kurek Adam - gospodarz, Szulc Adam - z-ca naczelnika, Bosecki Jakub - sekretarz |
Złotniki 1, 88 - 420 Rogowo
|
OSP Gościeszyn |
Szymczak Wojciech - prezes, Lisiecki Stanisław - naczelnik, Grzechowiak Ryszard - sekretarz, Owczarzak Piotr - skarbnik, Kubicki Ariel - członek |
Gościeszyn 4 b, 88 - 420 Rogowo kor. Gościeszyn 30
|
OSP Rogowo |
Woźniak Andrzej - prezes Gwiazda Dariusz - naczelnik Kitkowski Leszek - viceprezes, Jelonek Szymon - sekretarz, Grzeczka Hieronim - skarbnik, Hyla Wojciech - gospodarz, Superczyński Michał - kronikarz, Starczewski Jan - członek |
88 - 420 Rogowo ul. Bydgoska
Kor. ul. Kolejowa 35 88-420 Rogowo 609 332 662 |
OSP Mięcierzyn |
Drzewiecki Marek-prezes, Strzelecki Leszek - naczelnik, Grzechowiak Adam-sekretarz Winkiel Tadeusz-skarbnik Wieczorek Bronisław - kronikarz Frąckowiak Andrzej - gospodarz Kowalewski Andrzej - członek |
Mięcierzyn 20, 88 - 420 Rogowo
|
OSP Cegielnia |
Rychlewski Tadeusz - prezes Krzyżan Piotr- naczelnik, Łasecki Józef - z-ca naczelnika, Świtała Stanisław - sekretarz, Grajkowski Ryszard-skarbnik |
Cegielnia 23 a, 88 - 420 Rogowo Rychlewski Tadeusz 052 30 24 979 607 694 895
|
OSP Grochowiska Księże |
Kubera Roman - prezes, Olszowy Władysław- naczelnik, Szymkowiak Ryszard - sekretarz, Potopowicz Maciej - skarbnik, Olszowy Władysław - kronikarz Nowak Krzysztof - gospodarz |
Grochowiska Księże 16, 88 - 420 Rogowo kor. Grochowiska Księże 3a
|
OSP Janowiec Wlkp. |
Jaskulski Marek - prezes, Dekiel Artur-naczelnik, wiceprezes Kujawa Zbigniew - -z-ca naczelnika, Różagórski Mateusz -z-ca naczelnik, Wegner Dariusz - skarbnik, Burzyński Przemysław - sekretarz, Chrzanowski Mariusz - członek |
ul. Gnieźnieńska 3, 88 - 430 Janowiec Wlkp.
|
OSP w Gączu |
Kotula Zygmunt - prezes, Szafrański Marek - naczelnik, wiceprezes Bereźnicki Adam - skarbnik, Meller Roman- sekretarz |
Gącz 14a, 88 - 430 Janowiec Wlkp.
|
OSP Laskowo |
Nowakowski Stefan - prezes Próchniak Tomasz - naczelnik Zabłocki Kazimierz-sekretarz, Nitka Andrzej-skarbnik |
Laskowo27a, 88 - 420 Janowiec Wlkp. Kor. Laskowo 17 |
OSP w Kołdrąbiu |
Frydrych Stefan - prezes Chmielewski Bogdan-wiceprezes, naczelnik, Domagalski Piotr-sekretarz, Nowak Krzysztof - skarbnik Szafrański Mariusz - gospodarz
|
Kołdrąb 13b, 88 - 430 Janowiec Wlkp.
|
OSP Ośno |
Witkowski Mirosław - prezes Szulc Stanisław - wiceprezes naczelnik, |
Ośno, 88 - 430 Janowiec Wlkp. |
OSP Juncewo |
Jarmuż Janusz Henryk - prezes Jurek Jerzy -wiceprezes naczelnik Mnichowski Marcin - z-ca naczelnika, Wysocki Grzegorz-skarbnik, Kapłąński Sławomir-gospodarz, Kaczmarek Piotr-członek, Jurek Renata- sekretarz |
Juncewo 81, 88 - 430 Janowiec Wlkp.
|
OSP Świątkowo |
Ratajczak Tadeusz - prezes, Najkowski Wiesław - viceprezes, Kubicki Marek - naczelnik,, wiceprezes Langowski Milan Jan - skarbnik Kaźmierczak Piotr - sekretarz, Woszczyński Dawid - z-ca naczelnika, Rolof Elżbieta - kronikarz |
Świątkowo 74, 88 - 430 Janowiec Wlkp.
|
OSP Tonowo |
Tekiela Andrzej - prezes, Macieja Zdzisław - wiceprezes naczelnik, Duszyński Marian - z- ca naczelnika, Witkowski Kazimierz - skarbnik, Tekiela Katarzyna - sekretarz |
Tonowo 40, 88 - 430 Janowiec Wlkp. |
OSP Sarbinowo II |
Raszka Artur - prezes, Dekiel Artur - naczelnik, Kośmider Adam - z-ca naczelnika, Melcer Marian - skarbnik, Mikulski Jan - sekretarz |
Sarbinowo II 17a, 88 - 430 Janowiec Wlkp.
|
OSP Żerniki |
Woźniak Witold - prezes, Majewski Antoni- naczelnik, Warkoczewski Wojciech - skarbnik, Święcicki Bernard - sekretarz Antoszków Witold - wiceprezes Janiszewski Piotr-z-ca naczelnika
|
Żerniki 4, 88 - 430 Janowiec Wlkp.
|
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Akcja | Osoba | Data |
---|---|---|
Dodanie dokumentu: | Joanna Narożniak-Zygaj | 24-11-2016 10:23:38 |
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: | Joanna Narożniak-Zygaj | 24-11-2016 |
Ostatnia aktualizacja: | Joanna Narożniak-Zygaj | 14-03-2024 12:56:21 |